Články

Levadia Tallinn – Sparta: jasný triumf Pražanů
article image

22.7.201

Hra na kočku a myš byla k vidění na pražské Letné, kam k prvnímu utkání 2. předkola LM zavítala estonská Levadia Tallinn a od českého mistra utrpěla výprask 0:7! Odveta tak bude jen formalitou a Sparta bude znovu kralovat!

Celek kouče Lavičky loni kraloval tuzemskému fotbalu a letos touží po úspěchu v pohárové Evropě. Vždyť do Ligy mistrů se nepodíval už dlouhých sedm let! První z mnoha kroků, které vedou mezi klubovou smetánku starého kontinentu, ale zvládl na výbornou, když rozstřílel díky pěti brankám kanonýra Lafaty estonského mistra vysoko 7:0 a do odvety tak může nastoupit ve velké pohodě. O tom, že opravdu mají výtečnou formu, následně sparťané přesvědčili v pátek v bitvě o Superpohár, rivaly z Plzně totiž porazili jasně 3:0. Do Estonska neodcestovali v nejsilnějším složení, ovšem zraněné Krejčího, Matějovského, Hušbauera a Costu by měli bez problémů nahradit, kádr mají široký a borci jako Kováč, Breznaník či Mareček jsou nažhaveni ukázat, že patří do základu! Estonci budou také v odvetě zaostávat, Sparta jasně zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Levadia Tallinn - Sparta Praha 1:0 2 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip