Články

Levadia – Slavia Praha: evropský návrat v plném lesku
article image

13.7.2016

Fotbalisté Slavie vstupují jako první z českých klubů do nového ročníku pohárů. Půjde o velký návrat, protože Pražané chyběli na evropské scéně více než šest a půl roku. A v Tallinnu budou dominovat.

V úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy se červenobílí představí v Tallinnu na půdě Levadie a rádi by si v Estonsku připravili dobrou výchozí pozici pro domácí odvetu. „Očekávání je určitě veliká. Snažili jsme se dát mužstvo dohromady, abychom vytvořili dobrý tým. Doufám, že se to ukáže na hřišti. Chceme uspět a vstřelit venku branku,“ řekl trenér Uhrin. Slávisté jsou proti Levadii jasným favoritem. S tallinnským celkem se předloni utkala Sparta v předkole Ligy mistrů a postoupila po výsledcích 7:0 doma a 1:1 venku. Levadia navíc není v pohodě, o víkendu prohrála v lize s předposledním Pärnu a došlo k nečekané výměně trenéra. To by sice mohlo domácí nabudit, nicméně Slavia má mnohem kvalitnější kádr a chytrou hrou si pohlídá pohodovou výhru.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Levadia - Slavia Praha 1:0 2 2.38

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip