Články

Lev Praha - Ufa: příprava bude přát gólům
article image

12.8.201

Pražané si na přípravu před novou sezonou KHL sjednali turnaj na domácím ledě, prvním soupeřem jim bude Ufa. V minulé sezoně se v zápasech obou týmů dařilo střelcům, nyní tomu nebude jinak!

Hokejisté Lva Praha se těší na silně obsazený Prague Hockey Cup jako na herní test, který prověří široký kádr jediného českého účastníka KHL. Kouč Václav Sýkora bude vytvářet konečnou podobu týmu pro druhou sezonu v prestižní evropské soutěži ze současných více než tří desítek hokejistů. V jeho kádru jsou novými posilami brankáři Vehanen, Engren, obránci Ševc, Jaakola, Gragnani, Humphries a útočníci Žerděv, Thörnberg, Ramstedt, Ridderwall, Azevedo i Češi Tatíček a Kubalík, naopak odešli gólmani Pöpperle a Štěpánek, beci Lepistö, Hunkes a forvardi Klepiš, Hossa, Bartečko, Surový, Gynge, Cipulis, Niživijs, Jaroslav Svoboda a Karamnov. Oba zápasy Lva s Ufou v loňské sezoně přinesly hodně gólů (6:1 a 2:4), nyní navíc půjde o přípravu, kde se přece jen více myslí na útok než na obranu. Ostatně Lev to ukázal v prvních dvou přátelských duelech – s Čerepovcem prohrál 2:3 a finskou Raumu porazil 5:4. Pro Ufu to bude první duel přípravy, góly se dají očekávat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Lev Praha - Ufa 5,5 + 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip