Články

Lev Praha – Magnitogorsk: unavení domácí neuspějí
article image

6.10.2013

Mají za sebou vyčerpávající trip na Dálný Východ, který tradičně vezme týmům spoustu energie. Hokejoví Lvi teď v KHL doma hostí silný Magnitogorsk, který má parádní formu. A Magnitka ji potvrdí i v Praze a odveze si výhru.

Svoji druhou sezónu v KHL rozjeli hodně slušně, zatím se pražští Lvi drží na 5. příčce Západní konference a jejich herní styl je velmi sebevědomý. Jenže teď mají v nohou čtyři venkovní zápasy s dlouhými přelety a vyčerpávající cestu domů z Chabarovsku. V KHL platí nepsané pravidlo, že po tomto východním tripu přicházejí na mužstva krize a po návratu domů kvůlii tomu ztrácejí zápasy. Potvrdí se to i u Lvů? Smůlu mají v tom, že je zrovna čeká tým s aktuálně nejlepší formou z celé ligy! Magnitka vyhrála sedmkrát za sebou a ve Východní konferenci už dýchá na záda elitní dvojičce Astana – Kazaň. V loňské sezóně Pražany dvakrát v klidu přejela 6:1 a venku 5:2, a vypadá to, že i tentokrát ukradne všechny tři body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lev Praha - Magnitogorsk 2 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip