Články

Lev Praha - Jekatěrinburg: úspěšný soupeř neprohraje
article image

12.11.2013

Jediný český zástupce v KHL nutně potřebuje doma bodovat, aby posílil svoji pozici pro vstup do play off. Ale pozor, tým českého brankáře Jakuba Kováře posledních sedm zápasů vyhrál! Proto by vyrovnaný duel mohl skončit nerozhodně.

Lev čeká po reprezentační pauze série čtyř domácích zápasů, ale hned ten první bude pro svěřence finského trenéra Kariho Jalonena velmi ošidný. Proti sobě sice nebudou mít top tým současného pořadí, ale na druhé straně narazí na soupeře, jehož forma před krátkou pauzou byla famózní. A nejde jen o sedm výher v posledních zápasech, ale Jekatěrinburg vyhrál dokonce devětkrát z posledních jedenácti zápasů. I proto se musí pražský tým mít na pozoru s tím, že také jemu se v posledních týdnech dařilo, i když nový kouč Jalonen stále bojuje se střeleckou produktivitou týmu. Po jednoznačné výhře 7:2 nad Čeljabinskem při jeho premiéře na lavičce totiž Lev nastřílel v dalších osmi duelech jen 13 branek ze hry. Navíc Lev bude i nadále postrádat jednu ze svých hlavních ofenzivních hvězd Fina Nika Kapanena, který si poranil třísla a čeká ho operace. O to těžší asi bude překonat českého reprezentačního gólmana Jakuba Kováře, zvlášť když Lvu v sestavě chybí výrazný střelec. Celková vyrovnanost směřuje k tomu, že půjde o vyrovnaný zápas, v němž nelze vyloučit remízu v základní hrací době.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lev Praha - Jekatěrinburg 0 4.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip