Články

Lev Praha – Jaroslavl: gólově chudá bitva!
article image

5.12.2013

Jediný český zástupce v KHL se rozehrál k parádním výkonům, vždyť bodoval v jedenácti po sobě jdoucích duelech a poskočil na páté místo Západní konference! Také týmu z Jaroslavle se ale daří a Lva potrápí. Padnou maximálně 4 góly.

Vítězí ve stejném stylu. Ani jeden ze soupeřů nemá ve svém kádru velkou ofenzivní superstar, sází tak hlavně na týmový výkon, jehož základem je poctivá defenzíva. A tento recept na vítězství se zatím ukazuje jako úspěšný – Lev bodoval 11x v řadě a z toho devětkrát se radoval z triumfu, což jej vyneslo na šesté místo Západní konference. Jaroslavl zase vyhrála šest z posledních osmi duelů a je osmá, za svým pražským protivníkem zaostává o osm bodů. Vzájemný duel tak bude pro oba rivaly bojující o play off velice důležitý! To také bude na ledě k vidění, žádnou velkou přestřelku fanoušci v Holešovicích asi neuvidí. Už první bitva sezony mezi Jaroslavlí a Lvem nabídla spíše urputný hokej, kterému kralovaly defenzívy (2:0 pro Lva), ani tentokrát tomu nebude jinak. Padnou maximálně 4 góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Lev Praha - Jaroslavl 4,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip