Články

Lev Praha – Doněck: Pražané zahájí sérii vítězně
article image

20.3.201

Hokejisté Lva jsou po suverénním vyřazení Záhřebu ve čtvrtfinále KHL a soupeř z Doněcku by neměl být jejich posledním v play off. Do Prahy přijede unavený sedmizápasovou sérií s Rigou a v úvodním klání na Pražany stačit nebude.

Pouze čtyři zápasy museli absolvovat borci Lva, aby odklidili z cesty v 1. kole vyřazovací části KHL Medveščšak Záhřeb. A pak téměř týden čekali na jméno svého čtvrtfinálového soupeře. A dočkali se přeci jen příjemnějšího soka, než jakým by byl bohatý a ctižádostivý Petrohrad. Překvapivě totiž vypadl obhájce Gagarinova poháru Dynamo Moskva, a tak pavouk play off dal k sobě Pražany s Donbassem Doněck. Série by měla být vyrovnaná, byť postupovým favoritem jsou Lvi. Ti v této sezoně v Doněcku prohráli 2:3 až v prodloužení a doma Donbass porazili jasně 4:1. V základní části KHL pak nasbírali o pouhé dva body více… První dva zápasy se hrají v Praze dnes a zítra, duely číslo 3 a 4 jsou na programu v neděli a v pondělí. Ovšem, zda je bude moci Doněck odehrát doma ve své aréně, nebo bude muset vzít zavděk „domácím“ prostředím v Bratislavě, jako proti Rize, teprve vedení soutěže rozhodne podle politické situace na Ukrajině.

Úvodní mač proti přeci jen unavenějšímu protivníkovi a navíc na svém ledě Lvi zvládnou vítězně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lev Praha - D.Doněck 1 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip