Články

Lev – Novokuzněck: první třetinu ovládnou domácí
article image

12.1.2014

Pražané úspěšně bojují o play off, v Západní konferenci jim patří čtvrtá příčka! Novokuzněck naopak leští dno Východní konference a vyhrál jediný z posledních pěti duelů. V české metropoli neuspěje a padne už v první třetině!

Po sérii čtyř domácích duelů, v nichž třikrát prohráli a překvapivě zvítězili nad hvězdným Petrohradem, zavítají borci trápícího se Novokuzněcku do Prahy, kde vyzvou rozjetého Lva. A nečeká je vůbec nic snadného! Dosud jediný letošní vzájemný duel prohráli 3:5, a to ještě Novotný a spol. nehráli v takové fazoně jako nyní na přelomu roku. V posledních deseti duelech nestačil Lev pouze na Mytišči a Magnitogorsk, prohrál také s Jaroslavlí, ovšem s ní padl až v prodloužení a nevyšel tak bodově naprázdno. Zbývajících šest duelů Pražané ovládli a v žádném z nich neinkasovali více než dvě branky. Třetí nejlepší obranu KHL bude Novokuzněck překonávat jen s velkými obtížemi, Lev by měl domácí duel zvládnout. A začne už v první třetině!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Lev Praha - Novokuzněck 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip