Články

Lev – Magnitogorsk: první třetina skončí smírně
article image

21.4.2014

Finále KHL poprvé zavítá do Prahy, Lva totiž jeho spanilá jízda vynesla až do boje o Gagarinův pohár! A český celek si proti Magnitogorsku nevede špatně, ve dvou duelech na ledě Metallurgu urval jednu výhru. Přidá další?

Do finále Lev vlétl jako uragán a natěšený Magnitogorsk šokoval vítězstvím 3:0. V druhém klání na ledě nejlepšího týmu Východní konference ale neuspěl, favorizovaný Mettalurg ukázal kvality a českou šelmu porazil 4:1. Výtečná obrana Pražanů byla většinu utkání pod tlakem domácích, kteří s vypracovanými šancemi naložili o poznání lépe než v úvodním klání a vyrovnali tak stav série na 1:1. Řádila především první lajna v čele s českým centrem Kovářem a jeho křídelníky Mozjakinem a Zaripovem, která bude pro obranu Lva znovu znamenat velké nebezpečí. Pražané jistě vsadí na osvědčenou defenzivní taktiku, s kterou v play off slaví úspěch, zároveň ale budou muset v ofenzívě přidat, jinak znovu vyjdou naprázdno, hvězdný Mettalurg si po prvním triumfu bude věřit! Ani hosté se ale nepoženou do bezhlavé ofenzívy, úvod utkání tak bude hodně vyrovnaný. Mohl by skončit plichtou.  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Lev Praha - Magnitogorsk 0 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip