Články

Lev – Dinamo Riga: gólově chudý souboj
article image

20.10.2013

Nástup kouče Jalonena na lavičku Lva byl famózní, jeho svěřenci rozdrtili 7:2 Čeljabinsk. V dalších třech duelech ale nebodovali a proti Rize tak už musí znovu zabrat! Lotyšský celek je ale nebezpečný a dobře brání, mnoho branek nepadne.

Pražané se v Západní konferenci pohybují na hraně postupu do play off. Pokud však budou pokračovat v současných výkonech, do vyřazovacích bojů se nepodívají. Třikrát v řadě totiž prohráli, střílí málo branek a nedisciplinovaností a zbytečnými fauly si komplikují život. Při porážkách se Slovanem Bratislava (2:5) a CSKA Moskva (1:2) nasbírali Novotný a spol. celkem 48 trestných minut a hra v oslabení jim ubírá spoustu energie, kterou by mohli využít k zlepšení uvadající ofenzívy. Jejich trápení v útoku nejlépe ilustruje fakt, že v posledních třech zápasech neskórovali při přesilové hře a tyto góly jim kriticky chybí! Další porážku už si nemůžou dovolit, v utkání s Rigou jistě převedou koncentrovaný výkon a nenechají se znovu zbytečně vylučovat. Lotyšský celek prožívá podařenou sezonu a v Západní konferenci prohání ty nejlepší. Pyšní se druhou nejlepší obranou KHL, také v Praze bude dobře bránit. Přestřelku asi diváci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Lev Praha - D.Riga 5,5 - 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip