Lev – Chabarovsk: za výhrou půjdou od úvodního hvizdu

17.1.201

Nejhorší tým soutěže Novokuzněck podcenili a očekávanou výhru honili až v nájezdech. Následně ale doma porazili Vladivostok 4:1 a zaváhání napravili. Také proti Chabarovsku by měli Pražané předvést povedený výkon, vyhrají už první třetinu.

Lev se ve druhé sezoně v KHL vypracoval na jeden z nejlepších celků Východní konference, ve které mu patří třetí příčka a s postupem do play off nebude mít žádný problém. Pražané jsou navíc pořádně rozjetí, vyhráli osm z posledních devíti duelů. Základem jejich úspěchu je velmi dobrá obrana, která během výše zmíněné série jenom jednou inkasovala více než dva góly, dvakrát dokonce Pražané udrželi čisté konto. To se jim v posledním utkání s Vladivostokem nepodařilo, přesto pohodlně zvítězili 4:1 a do zápasu s Chabarovskem půjdou ve velké pohodě. Hosté jsou v Západní konferenci předposlední a v celé KHL obdrželi nejvíce gólů (147). V posledních pěti duelech ani jednou nezvítězili a vstřelili jen šest branek, na ledě hladového Lva neuspějí. Prohrají už první třetinu.