Články

Leicester – Man. United: gólově bohatý souboj
article image

5.8.2016

Senzační angličtí šampioni z Leicesteru rozehrají novou sezonu bitvou o anglický Community Shield s vítězi FA Cupu z Manchesteru United, kteří půjdou poprvé do boje pod vedením nového kouče Mourinha. A čekají se góly!

Nejpřekvapivější mistr v historii Premier League letos zkusí na senzační výkony z loňského ročníku navázat, nebude to mít ale jednoduché – tradiční giganti v čele s právě Manchesterem United přes léto výrazně posílili a věří v návrat na výsluní. Leicester pod vedením italského trenérského mága Claudia Ranieriho neustoupí od stylu, jímž loni kosil protivníky, bude opět pozorně bránit a vyrážet do rychlých kontrů. V kádru má spoustu skvěle rychlostně a technicky vybavených borců, jejichž ofenzivní nálety umí pokořit jakoukoliv obranu – Vardyho (loni 24 ligových branek), Máhreze (17 gólů, 11 asistencí) či nově příchozího Musu, jenž se v přípravě blýskl parádním sólem, kterým pokořil Barcelonu. Manchester loni skončil až pátý, což odnesl vyhazovem trenér Van Gaal, jehož na lavičce nahradil José Mourinho. A za úkol má vrátit na Old Trafford titul! Portugalský lodivod přilákal do Manchesteru hvězdné posily Ibrahimoviče, Mkhitaryana a Baillyho a proti Leicesteru je nejspíše pošle do hry. Obě vzájemné bitvy v loňské sezony skončily 1:1 a ani souboj o Community Shield by neměl být gólově chudý. Lišky i Rudí Ďáblové se prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Leicester - Man.United ano 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip