Články

Leicester – Liverpool: Reds znovu zvítězí
article image

1.12.2014

Loni měli na dosah mistrovskou trofej, letos se ovšem trápí a živoří ve spodní polovině tabulky anglické ligy. Důležitá sobotní výhra 1:0 nad Stoke City by ale měla borce Liverpoolu probudit z letargie, s „Liškami“ si poradí!

Domácí se po desetileté absenci vrátili do Premier League a do sezony vletěli s velkým elánem, odborníci jim aplaudovali za nebojácnou a ofenzivní hru. Vždyť dokázali plichtit s Arsenalem 1:1 či přestřílet Manchester United 5:3! Od zisku skalpu slavného týmu z Old Trafford v 5. kole ale nevyhráli a postupně se propadli na poslední příčku Premier League. V posledních osmi duelech 6x prohráli a bodovali jen při remízách s Burnely (2:2) a Sunderlandem (0:0). Za jejich propadem stojí vychýlená muška, úplně jim totiž odešla střelecká forma! Během současné mizérie jen čtyřikrát skórovali, z toho dvakrát se trefili o uplynulém víkendu při porážce 2:3 s QPR, po které se ocitli na samém dnu celé soutěže. Do utkání s Liverpoolem tak nenastoupí ve velké pohodě, navíc jejich soupeř se po čtyřech duelech bez vítězství chytil proti Stoke City (1:0) a věří, že vydřené vítězství bude znamenat odraz k lepším zítřkům! Loňský vicemistr si marně přivyká životu bez útočníka  Suáreze a směrem dopředu mu schází přímočarost z loňska, kdy se dlouho držel v boji o titul. Kádr ale má zkušenější a kvalitnější než trápící se domácí, z King Power Stadium by měl odvézt tři body! 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Leicester - Liverpool 2 1.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip