Články

Leicester – Liverpool: oba týmy se střelecky prosadí
article image

1.2.201

Jsou senzací letošní sezóny, vládnou Premier League. Teď budou fotbalisté Leicesteru hájit své postavení proti nevyzpytatelnému Liverpoolu, který venku dokáže velké věci. Oba týmy dají gól.

Tohle absolutně nikdo nečekal! Ani Arsenal či giganti z Manchesteru, natož pak zoufalá Chelsea. Králi Ostrovů jsou outsideři z Leicesteru. Na čele tabulky si aktuálně drží tříbodový náskok a jejich sebevědomí se dotýká nebes. Aby ne, když v lize letos prohráli zatím jen dvakrát – doma dostali bůra od Arsenalu a hned po Vánocích padli... na Anfieldu! Liverpool tehdy vyhrál po Bentekeho trefě 1:0 a soupeře lehce přibrzdil – v následujících dvou domácích zápasech Leicester jen remizoval, pokaždé 0:0.

 

Jenže Reds výhra nijak zvlášť nenakopla, nadále pokračují v sezóně jako na houpačce. Vrcholem bylo minulé kolo a divoká výhra 5:4 v Norwichi. Také tento duel je zcela otevřený. Leicester je určitě schopen po dlouhých 15 letech slavného protivníka konečně zdolat, ale jedno je jisté – Kloppův tým nezaleze do obranné ulity, bude se snažit hrát fotbal, samozřejmě jak je zvykem na výhru. A pravděpodobnost, že se ve vyhecovaném mači gólově prosadí oba celky, není zrovna malá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Leicester - Liverpool ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip