Články

Leicester – FC Porto: gólově se prosadí oba soupeři
article image

26.9.2016

Velká událost je tady! Lišky z Leicesteru budou poprvé v historii na svém stadionu hostit Ligu mistrů. Porto je nevyzpytatelný protivník a gólově by se měly prosadit oba týmy.

Zvykají si na dosud nepoznané. Senzační titul z uplynulé sezóny nejenže udělal z fotbalistů Leicesteru štvance, kterým jde každý tvrdě po krku, ale značně jim nahustil program. Není divu, že v Premier League je z toho tápání a tři porážky v šesti kolech, naposledy o víkendu jim na Old Traffordu domácí United nasypali čtyřku už za poločas, čtyři góly předtím dostali i v Liverpoolu. Ovšem premiéra mezi evropskou smetánkou jim vyšla náramně, v Bruggách vyhráli přesvědčivě 3:0. Jakou tvář ukáže Leicester při domácí premiéře? „Porto hodně respektujeme, v Evropě nasbírali víc zkušeností než my a odehráli mnoho těžkých zápasů. Ale nastupovat v Lize mistrů je výjimečné a my budeme bojovat až do konce,“ slíbil trenér Ranieri. V poslední době nepříliš výrazní Portugalci se budou snažit vylepšit dosavadní mizernou bilanci z Anglie, kde z 16 zápasů 14 prohráli a ve zbylých dvou remizovali. V Leicesteru určitě mají šanci uspět a klidně i poprvé na Ostrovech vyhrát. Čeká se relativně otevřený duel, ve kterém by měly dominovat útoky a oba týmy se tak gólově prosadit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Leicester - FC Porto ano 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip