Články

Leicester – Chelsea: duel náhradníků přinese góly
article image

19.9.2016

Snaží se obhájit své pozice v lize, premiérově bojují v Lize mistrů. Jak přistoupí angličtí šampióni z Leicesteru k Ligovému poháru? Šlágr s Chelsea by měl přinést dost gólů.

Minulou sezónu senzačně ovládli Premier League, letos se musejí připravit na to, že jim půjdou všichni po krku. Fotbalisté Leicesteru ale zatím vypadají v pohodě, byť v lize možná poztráceli víc bodů, než se čekalo. Zato premiéra v Champions League dopadla parádně a vypadá to, že Vardy a spol. se pomalu rozjíždějí. To Chelsea naopak po výborním startu začíná ztrácet, ligová remíza na Swansea a naposledy domácí porážka s Liverpoolem hodně bolely. Jak oba týmy přistoupí k soutěži, která je v Anglii nejméně prestižní? Určitě se na hřišti objeví spousta náhradníků, protože hvězdy musejí být fit na víkendové šlágry – Leicester jede k bitvě na Old Trafford s Manchesterem United, Chelsea cestuje k londýnskému derby na Arsenal. Ligový pohár na druhou stranu oba týmy umějí, Leicester v něm triumfoval třikrát, Chelsea dokonce pětkrát, naposledy předloni. Tentokrát se dá čekat otevřený fotbal a dostatek gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Leicester - Chelsea 3,5 + 2.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip