Články

Leicester – Arsenal: šlágru góly chybět nebudou
article image

19.8.2016

Bitva nejlepších dvou anglických celků minulé sezóny je tahákem 2. kola Premier League. Domácí mistři by rádi ukázali svoji sílu a jako tradičně půjde o otevřený duel bohatý na góly.

V premiérových zápasech sezóny selhali, o to bude jejich souboj pikantnější. Hráči Leicesteru padli na hřišti nováčka z Hullu 1:2, Arsenal nezvládl domácí přestřelku s rivaly z Liverpoolu a prohrál 3:4. Když už nic, tak oba týmy alespoň naznačily, že góly střílet nezapomněly a budou se i v letošní sezóně snažit o atraktivní ofenzivní fotbal. Od předloňského návratu Lišek mezi anglickou smetánku se oba celky střetly čtyřikrát, pouze v prvním duelu dokázali borci Leicesteru urvat alespoň bodík. Nicméně průvodním znakem je dostatek gólů v jejich mačích, celkem jich ve zmíněných čtyřech kláních padlo 15. Ani tentokrát by to nemělo vypadat jinak, a přestože domácí fanoušci si vůbec nemohou být jisti bodovým ziskem, branek by měli vidět dostatek.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Leicester - Arsenal 2,5 + 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip