Články

Legia – Zawisza: favorit si zastřílí
article image

8.7.2014

Nová fotbalová sezona v Polsku se rozbíhá tradičním Superpohárem, o který si to rozdají úřadující šampioni z varšavské Legie a vítězové polského poháru z Bydhoště. Favoritem je slavnější Legia, která potvrdí kvality a jasně zvítězí!

Legia loni zvládla náročný úkol a obhájila ligový titul. A to vcelku suverénně, druhý Lech Poznaň na ni ztratil propastných deset bodů! Momentálně tak v Polsku nenajdeme mančaft s kvalitnějším kádrem, v Legii se to hemží domácí elitou a zkušenými krajánky z Brazílie, Portugalska, Španělska či Slovenska. Proti svému bývalému týmu by v Superpoháru mohl nastoupit zkušený obránce Igor Lewczuk, jenž přišel do Varšavy právě z Bydhoště. Zkušený stoper by měl svým důrazem a bojovností zkvalitnit zadní řady polského mistra, jenž brzy vstoupí do kvalifikačních bojů o postup do milionářské Ligy mistrů a duel s celkem z Bydhoště tak pro něj bude výtečnou generálkou. Zawisza loni skončila jako nováček polské ligy na osmém místě a nečekaně ovládla polský pohár, letos se znovu chce držet v bezpečné vzdálenosti od sestupové zóny. Tým nemá špatný, ovšem v soubojích s těmi nejkvalitnějšími polskými týmy přeci jen zaostává. Všechny tři vzájemné duely s Legií v loňské sezoně jasně prohrála (1:3, 0:3, 0:2), favorit znovu vyhraje v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Legia Varšava - Bydgoszcz 0:1 1 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip