Články

Legia Varšava – Z. Mostar: jasný postup favorita
article image

18.7.2016

Celek z Varšavy si z bosenského Mostaru přivezl remízu 1:1, k postupu do 3. předkola Ligy mistrů tak má výrazně blíž než jeho soupeř. V domácí odvetě se polský šampion nikam nepožene, počká si na šance a jasně zvítězí!

Favorit na postup byl před začátkem tohoto dvouzápasu jasný a první klání skutečně potvrdilo, že kvalitnější Legia by měla jít dál. V úvodní bitvě byli svěřenci kouče Hasiho výrazně aktivnější a zásluhou Nikoliče se dostali do vedení, které však neudrželi, neuhlídali totiž Katance, který v 57. minutě vyrovnal na konečných 1:1. Remíza a vstřelený venkovní gól dávají Legii slušné šance na postup, v  odvetě se domácí nemusí nikam hnát – budou kontrolovat míč a číhat na příležitosti ke skórování. Mostar bude hrozit z brejků, Legia by si je však měla pohlídat. Výrazně větší kvalita polského šampiona nakonec převáží, domácí udrží sen o Lize mistrů při životě!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Legia Varšava - Z.Mostar ne 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip