Články

Le Havre – Sochaux: exligisté se rozejdou smírně
article image

2.10.2016

Ještě před sedmi lety se potkávali v nejvyšší francouzské soutěži, teď ale fotbalisté obou klubů hrají jen ve druhé lize. A zdá se, že jejich souboj směřuje k remízovému rozuzlení.

Jako jediní zůstávají v soutěži neporaženi, přesto zažívají fotbalisté Sochaux lehké zklamání. Vždyť hned 6 z 9 jejich duelů skončilo nerozhodným výsledkem! Remízoví králové Ligue 2 sázejí na pevnou obranu, která v dosavadním ročníku kapitulovala jen šestkrát, jenže doplácejí na nevýraznou koncovku. Přesto se v případě výhry mohou vyhoupnout na třetí příčku jen bodík za vedoucí dvojičku Reims – Brest, ovšem domácí mají zcela jiné plány. S bilancí 3-4-2 se sice pohybují ve středu tabulky, nicméně tříbodový zisk by je dostal před jejich protivníka na pátou příčku, do závětří za nejlepší. Všechny čtyři zápasy těchto soupeřů v uplynulých dvou sezónách byly hodně vyrovnané, dvakrát zvítězil o gól Le Havre, jednou Sochaux a jednou se soupeři rozešli smírně. I teď vše nahrává dělbě bodů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Le Havre - Sochaux 0 2.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip