Články

Lazio – Sampdoria: vydřený triumf domácích
article image

13.12.2015

Zvítězit, nabrat formu a posílit sebevědomí. To je úkolem obou týmů, jejichž souboj na Olympijském stadionu v Římě uzavře 16. kolo italské Serie A. Domácí i hosté totiž shodně už šest zápasů čekají na vítězství!

Ambiciózní Lazio sice v Evropské lize vyhrálo skupinu G (bilance 4-2-0) a zajistilo si účast v jarních bojích, ovšem v domácí soutěži hraje tragicky a naposledy vyhrálo v 9. kole na konci října! Od té doby Římani prohráli pět ze šesti utkání a získali jediný bod za plichtu s Palermem (1:1). Během neúspěšné série vstřelili jen tři branky a naopak 11x inkasovali, mají tak co zlepšovat na obou koncích hřiště. Hosté od devátého kola dvakrát plichtili a poté čtyřikrát v řadě prohráli, v posledních dvou kolech inkasovali sedmkrát. Už také stihli vyměnit trenéra, někdejší lodivod Fiorentiny Vicenzo Montella ale zatím nenašel recept, jak dostat Sampdorii z krize ven a na lavičce nového týmu prohrál všechny tři duely… Hráčům obou celků chybí sebedůvěra, málo se prosazují v útoku a naopak v obraně vyrábí hrubky. První poločas by mohl být hodně vyrovnaný, nakonec ale asi převáží kvalita domácích.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Lazio Řím - Sampdoria 0/1 3.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip