Články

Lazio Řím – Juventus: další »klasická« výhra giganta?
article image

20.1.201

Mají neuvěřitelnou fazónu, z jejich desetizápasové vítězné šňůry v Serii A jde strach. Teď jedou fotbalisté Juventusu ve čtvrtfinále Italského poháru na hřiště Lazia a postupu mají určitě blíže.

Na konci října prohráli v 10. ligovém kole v Sassuolu a jen podtrhli mizerný start do sezóny. Borci »staré dámy« byli ve spodní části tabulky a kdekdo prorokoval, že tato sezóna po obměně kádru bude velkým fiaskem. Jenže od té doby Juve vyhrálo 10x v řadě a je už druhé, jen dva bodíky od prvního místa! Svoji sílu teď musí potvrdit v Coppa Italia, v níž posbíralo rekordních 10 triumfů včetně toho loňského.

Římský celek se tak skvostnou bilancí pochlubit nemůže, nicméně pět ligových zápasů bez prohry včetně cenných remíz na Interu a ve Fiorentině je hodně slušná vizitka. Navíc pozor, i Lazio domácí pohár umí – vyhrálo ho před třemi roky a se šesti trofejemi je čtvrtým nejúspěšnějším italským týmem. Proti domácím ale mluví vzájemná bilance s italským obrem. Lazio soka už tři roky neporazilo a během této doby uhrálo v devíti zápasech jen dvě remízy. Zajímavé je, že hned čtyři utkání včetně posledních dvou skončila shodným výsledkem 2:0 pro Turínské! Proč nezariskovat a nevěřit osvědčenému scénáři, že se totiž hostům podaří jednou skórovat a v závěru udeří do otevřené obrany podruhé?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Lazio Řím - Juventus 0:2 10.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip