Články

Lazio Řím – Fiorentina: bitva o Evropu moc gólů nepřinese
article image

8.3.2015

Šlágr 26. kola italské Serie A! Fotbalisté čtvrtého Lazia hostí pátou Fiorentinu, která se rozjela k parádním výkonům. Setkání těchto dvou týmů v posledních letech přináší jen minimum gólů a ani tentokrát to jiné nebude.

Lazio

+ forma, kompaktnost, ofenzíva

- chybí spolehlivý kanonýr

Fiorentina

+ forma, defenzíva, taktická vyspělost

- proměňování šancí

 

Jen suverénní lídr Juventus zažívá srovnatelně úspěšné období. Vždyť Fiorentina neprohrála v lize už osm zápasů v řadě, v novém kalendářním roce má úžasnou bilanci 5-3-1, díky níž se vyšplhala už na páté místo tabulky, na dostřel třetí Neapole. A pozor, Fiorentina je ještě lepší než Juve, jako bonus totiž porazila v poháru Bergamo, AS Řím a právě „Starou dámu“, k tomu v play off Evropské ligy vyřadila Tottenham a postoupila do osmifinále. Základem je parádní defenzíva, ve 14 soutěžních zápasech roku 2015 tým drží průměr rovné 1 inkasované branky na zápas. Římský tým na tom sice tak úžasně není, nicméně i on se může pochlubit výbornou obranou, průměr 1,2 obdrženého gólu na zápas hovoří za vše. Od jejich ligové bitvy tedy rozhodně nemůžeme očekávat gólovou smršť, nakonec za posledních 5 let padlo při jejich 10 soubojích 18 branek. A branková bída to bude i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Lazio Řím - Fiorentina 2,5 - 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip