Články

Lazio Řím – FC Janov: Římané ukončí janovské prokletí
article image

9.2.201

Téhle sérii se ani nechce věřit: fotbalisté Lazia nechali všechny tři body hráčům FC Janov sedmkrát v řadě! Ale tentokrát jim vše hraje do karet. Janované se trápí, doma pouze remizují a ven si jezdí pro porážky. Teď i do Říma.

Liga mistrů se jim po střídavých výsledcích vzdaluje, ovšem ztracená rozhodně není. Aby fotbalisté Lazia nepřišli o ni případně i o Evropskou ligu, potřebují konečně ukončit tragickou sérii s Genoa CFC. Klub, v němž zanechal nesmazatelnou stopu český „Rambo“ Tomáš Skuhravý, se dostal do krize, v níž v sedmi utkáních jen třikrát doma plichtil, jinak sbíral samé porážky. Na Stadio Olimpico přijede celek exsparťana, slovenského záložníka Juraje Kucky po remíze 1:1 se silnou Fiorentinou.

Lazio má co napravovat po nečekané porážce na trávníku předposlední Ceseny, která se senzačním vítězstvím nad favoritem znovu dostala do reálného boje o záchranu. V sestavě Římanů opět dostává hodně prostoru zkušený německý útočník Miroslav Klose, jenž se gólově prosadil v obou posledních zápasech – v Ceseně i doma proti AC Milán. Při absenci srbského kanonýra Filipa Djordjeviče tak to je právě ostřílený veterán, na jehož góly Lazio spoléhá. Možná se prosadí i v dnešní dohrávce, v níž by favorit proti neoblíbenému soupeři zaváhat konečně neměl.      

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lazio Řím - FC Janov 1 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip