Články

Lazio Řím – AS Řím: vyhecované derby ovládnou Vlci!
article image

8.2.201

Věčné město bude v neděli na nohou, na Olympijském stadionu si to rozdají úhlavní rivalové z Lazia a AS! Vyhrocené derby naposledy ovládli aktuálně druzí Giallorossi, kteří mají parádní formu a mohli by znovu dominovat!

Římské derby je vždy pořádně vyhrocené a plné emocí na hřišti i v hledišti a ani tentokrát tomu nebude jinak! Tím spíš když se Laziu v letošní sezoně příliš nedaří a po minulém 22. kole se nacházelo až devátém místě tabulky. A mohlo být ještě hůř! Ovšem nový kouč Reja, jenž na lavičku Lazia usedl na začátku ledna, trápící se mančaft výrazně pozvedl – v Serii A s ním ještě neprohrál, když jej ve třech z pěti duelů dovedl k vítězství a dokonce s ním o body obral i lídra z Juventusu (1:1). Porážku ale musel skousnout ve čtvrtfinále Coppa Italia, v němž byla nad síly Lazia silná Neapol (0:1). Giallorossi jsou na tom výrazně lépe – šestkrát v řadě zvítězili a v Serii A jsou druzí, naposledy v úvodním semifinále Coppa Italia zdolali Neapol 3:2. Pod vedením francouzského kouče Garcii praktikují rychlý a kombinační fotbal, téměř neinkasují (v lize jen 11x) a střílí hodně branek, na čemž mají zásluhu borci jako Totti, Gervinho, Pjanič či Strootman. Do souboje s Laziem, které v letošní sezoně už porazili (2:0), tak půjdou borci AS ve velké pohodě a mohli by uspět znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lazio Řím - AS Řím 2 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip