Články

Lazio Řím – AS Řím: taktické šachy bez gólů
article image

25.5.201

Fotbalová bitva o Řím i o druhé místo v tabulce! Šlágr předposledního kola italské Serie A mezi rivaly Laziem a AS je přímým soubojem o stříbrnou příčku. Oba týmy sázejí zejména na pevnou obranu a na hřišti to podle toho bude vypadat.

Lazio Řím

+ motivace, »domácí« prostředí

- porážka ohrozí Ligu mistrů

 

AS Řím

+ bod k dobru, lepší los v posledním kole

- odešla střelecká forma

 

 

Nedostižný Juventus se už mazlí s trofejí, čtvrtá Neapol lehce odpadla, tak to bude jen mezi nimi. Velké římské derby má konečně zase pořádné grády! Domácí Lazio má přece jen větší motivaci – protěžovanějšího soka chce za každou cenu pokořit, v tabulce má ale o bod méně a ví, že v posledním kole je čeká cesta do Neapole, která je o tři body zpět. Co to znamená? Pokud by borci Lazia prohráli s AS a v posledním kole i v Neapoli, přijdou o třetí příčku zaručující jim postup do Ligy mistrů! I proto se dnes v první fázi budou soustředit na hlavní úkol – neprohrát! Nikam se tudíž zbytečně nepoženou.

 

To hráči AS už mají Ligu mistrů jistou a jde jim »jen« o to, zda půjdou z druhé příčky rovnou do základní skupiny, nebo ze třetí do kvalifikace. I to je pro Tottiho partu pořádná motivace. Vyhlídky jsou víc než slušné, v posledním kole by si doma měli poradit s průměrným Palermem, takže i v derby bude hlavním úkolem bodovat.

 

Dá se tedy očekávat, že ani jeden z týmů se do ofenzivy nepožene, a když se k tomu připočte jejich podobná forma a fakt, že inkasují méně než gól na zápas, žádná branková smršť se čekat nedá. Spíše to vypadá na bratrskou dělbu bodů...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Lazio Řím - AS Řím 2,5 - 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip