Články

Lazio - Neapol: oslabení domácí lídra nezastaví
article image

3.2.201

V cestě za vytouženým titulem stojí před Neapolí jedna z těžších překážek, v Římě se vždy těžko vyhrává. Okolnosti ale lídrovi tabulky nahrávají a ten je využije.

Za svými zády tuší tlak rozjetého Juventusu, v této chvíli si Neapol nemůže zaváhání dovolit, mohlo by mít pro její titulové ambice nedozírné následky. Do Říma vyrazí s cílem přivézt si tři body a navázat tak na podzimní duel, v němž Lazio dostalo řádně za vyučenou, zpod Vesuvu se totiž vracelo s pětigólovým přídělem. Ten jakoby předznamenal útok Neapole na mety nejvyšší a zatím to jejím hráčům vychází. Má štěstí především v tom, že se klíčovým hráčům vyhýbají zranění a karetní tresty, i když nyní je mimo hru zraněný záložník Grassi, kvůli kartám nebudou hrát Hysaj a Allan.

 

Co to ale je proti situaci Lazia! Za karty pykají Milinković-Savić, Matri a Cataldi, chybět budou také zranění de Vrij, Kishna, Biglia či Radu, to už je pořádné oslabení. Lazio asi i díky tomu nemá nějak oslnivou formu, v posledních deseti utkáních sice prohrálo jen jednou, ale výhry se dočkalo jen čtyřikrát. Navíc v minulém kole se mu nepovedlo navázat na kanonádu proti Chievu Verona a s Udinese si body rozdělilo body. Naopak Neapol má formu hodnou uchazeče o titul, posledních šest zápasů vyhrála, v posledních čtyřech pak svým soupeřům nasázela sedmnáct gólů. I proto má ve svém středu nejlepšího střelce, Gonzalo Higuaín má na kontě už 22 branek, o celých deset víc než druhý v pořadí Dybala. Forma lídra zafunguje i tentokrát. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lazio Řím - Neapol 2 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip