Články

Lazio - Cagliari: Zemanova parta potrápí favorita
article image

2.11.2014

Pětizápasová vítězná série Římanů skončila ve Veroně, kde Lazio jen remizovalo 1:1. A vrátit se zpět na vítěznou vlnu nebude proti stále se lepšícímu celku Cagliari jednoduché, hosté nabrali sebevědomí a Lazio potrápí.

V úvodních čtyřech duelech nového ročníku Serie A borci Lazia třikrát prohráli, ovšem tragickým startem se nenechali rozhodit a postupně se propracovali do těch nejvyšších pater tabulky! A to především díky sérii čtyř výher v řadě z přelomu září a října, kdy byla parta kouče Pioliho téměř nezastavitelná a postupně si poradila s Palermem (4:0), Sassuolem (3:2), Fiorentinou (2:0) a FC Turín (2:1). Za jejím herním i výsledkovým vzepjetím stála především zlepšená hra ofenzívy, v níž postupně začal zářit srbský forvard Dordevič, jenž přišel v létě zadarmo z Nantes a na tempo italské ligy se rychle adaptoval, vždyť už pětkrát rozvlnil síť. V minulém kole Serie A ale vyšel střelecky naprázdno a Lazio jen remizovalo na hřišti Verony 1:1. A ani v duelu s Cagliari nebude mít cestičku umetenou k vítězství, výkony hostů mají stoupající tendenci. Jejich kouč Zdeněk Zeman sází na ofenzivní fotbal a dává příležitost dravému a po úspěchu hladovému mládí, které umí potrápit favority. Vždyť Cagliari už letos zvítězilo 4:1 na hřišti milánského Interu a v minulém kole remizovalo s AC Milán 1:1. Na Lazio tak nastoupí bez přehnaného respektu a pokusí se navázat na triumf 4:0 z posledního venkovního duelu v Empoli. Formu mají Rossoblu velmi dobrou, od pátého kola jenom jednou nebodovali. První poločas skončí remízou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Lazio Řím - Cagliari 0 2.31

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip