Články

Lausanne – Thun: nejvíce dva góly
article image

8.5.201

Pád do druhé ligy je pro domácí tutovkou, na předposlední Sion ztrácejí propastných šestnáct bodů. Ale ve svých domácích utkáních žádné debakly nedostávají. Ani s Thunem se proto nedají očekávat gólové dostihy.

Ve švýcarské lize je o sestupujícím rozhodnuto už dávno. Fotbalisté Lausanne si dlouhodobě „pronajali“ poslední příčku tabulky a jejich pád o patro níž je jasný. Borci Thunu si stále mohou pomýšlet na čtvrtou příčku spojenou s kvalifikací Evropské ligy a v poslední době se jim daří. V minulém kole sice padli doma s Curychem 1:2, jenže předtím třikrát v řadě vyhráli, když soupeřům (Aarau, Grasshoppers a St. Gallenu) nasázeli jedenáct branek, aniž by jedinkrát inkasovali. Nyní opět chtějí naskočit na vítěznou vlnu a přidat třetí výhru ze čtyř vzájemných mačů s Lausanne v tomto ligovém ročníku. Domácí jsou sice před svými fanoušky bodově tragičtí, ale v posledních pěti domácích zápasech jen jednou inkasovali dva góly a ani v jednom z těchto duelů diváci víc než dvě branky celkově neviděli. Gólová chudoba by měla vládnout i dnes.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Lausanne - Thun 2,5 - 2.11

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip