Články

Lahti – Seinäjoki: rozjetí hosté nepřibrzdí
article image

7.7.201

V úvodích deseti kolech finské ligy jen dvakrát zvítězili a patřili do podprůměru, poté se ale zvedli, sedmkrát v řadě zvítězili a vystoupali až na druhé místo tabulky! Potvrdí fotbalisté Seinäjoki formu ve šlágru s třetím Lahti?

Nakopla je těsná prohra 0:1 s vedoucím HJK. Suverénnímu lídrovi soutěže v desátém kole finské nejvyšší soutěže svěřenci kouče Valakariho dlouho odolávali, v 88. minutě ovšem kapitulovali po trefě Kandji Macouby a počtvrté vyšli bodově naprázdno. Smolná prohra ale prvoligového nováčka nesrazila do kolen – naopak jej povzbudila k parádním výkonům! Výsledkem je sedm triumfů za sebou a posun na senzační druhé místo tabulky. Během úspěšné série aktuální vítěz Ligového poháru jen dvakrát inkasoval a sám dvanáctkrát rozvlnil síť, v minulém kole rozdrtil Mariehamm 3:0, když všechny branky vstřelil během úvodních dvaatřiceti minut utkání. Dvěma zásahy se na výhře podílel zkušený forvard Lehtinen, jenž už si na pažbě udělal celkem šest zářezů a společně s americkým krajánkem Moosem (4 góly) má prsty přesně v polovině vstřelených branek svého týmu. Třetí celek Lahti ale na SJK ztrácí jen dva body a bude chtít svého soupeře předskočit! Na vlastním hřišti prohrál jen jeden z devíti zápasů, rozjetého soka potrápí. Hosté se ale vezou na vítězné vlně, venku neprohrají!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lahti - Seinäjoen 02 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip