Články

LA Kings – San Jose: Žraloci zuby nevycení
article image

7.10.2014

Výbušné kalifornské derby okoření začátek nové sezony zámořské NHL! Králové loni vyřídili Žraloky v prvním kole play off a nakonec si dokráčeli až pro Stanley Cup, také v přípravě San Jose porazili. A nyní uspějí znovu!

Památný obrat se povedl hokejistům Los Angeles v úvodním kole play off loňského ročníku NHL. S rivaly ze San Jose prohrávali 0:3 na zápasy a jediná porážka je dělila od předčasného konce sezony. Parta okolo střelce Gáboríka ale nečekaně vysvlékla hlavu z oprátky, čtyřmi výhrami v řadě vývoj série otočila a nakonec dokráčela až na úplný vrchol! Žraloci po velkém selhání slibovali změny v kádru, ten však zůstal téměř totožný jako loni, pouze ofenzivní tahoun Thornton přišel o kapitánské „céčko“. Urostlý Kanaďan však i nadále bude hlavní útočnou postavou Sharks, po jeho boku by měl v prvním útoku nastupovat Tomáš Hertl, jenž tak bude moci těžit z lahůdkových přihrávek hvězdného centra. Český forvard a jeho spoluhráči mají po loňském kolapsu na Kings spadeno a do utkání nastoupí s velkou motivací uspět, ovšem ani v přípravě na Los Angeles nevyzráli (1:4) a v podobném duchu se nejspíše ponese také první vzájemný duel v nové sezoně. Králové mají široký kádr a těží z vyrovnanosti jednotlivých řad, v té první pak budou motat soupeřům hlavy hvězdní Kopitar se snajprem Gáboríkem, jenž v létě v Los Angeles prodloužil smlouvu. Agresivní a důrazný styl Králů nebývá Žralokům po chuti, ve vyhecovaném a vyrovnaném duelu nakonec padnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Los Angeles - San Jose 1 2.13

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip