Články

LA Kings – Ottawa: Michálek pokoří Krále
article image

8.10.2013

Předloni NHL kralovali, loni postoupili do finále Západní konference. Úvod letošní sezony ale Krále nezastihl v příliš velké pohodě, především v defenzívě se jim nedaří. Toho by mohli Senátoři v čele s kanonýrem Michálkem využít!

Prosluli skvělou defenzívou a neprůstřelným gólmanem Jonathanem Quickem, což byly jejich hlavní triumfy při zisku Stanley Cupu v roce 2012 i loňském solidním tažení play off. Letos ale hlavní zbraně hokejistům Kings zatím selhávají – chybující obrana ve třech duelech desetkrát inkasovala a vybouchla hlavně na ledě Winnipegu (3:5). Ani Quick už není tím neomylným strojem na lapání puků, v posledním utkání s NY Rangers (1:3) pustil během přesilovky svého týmu gól přes celé hřiště… Králové prostě nejsou v pohodě, čehož chtějí jejich soupeři z Ottawy využít! Senators přišli před sezonou o ikonu a kapitána Daniela Alfredssona, jenž odešel do Detroitu, sezonu však nerozehráli špatně – v prvním utkání vyhráli v Buffalu 1:0, poté ale v nájezdech podlehli rivalům z Toronta 4:5. Na první zásah v novém ročníku stále čeká český forvard Milan Michálek, jenž nastupuje na levém křídle elitního útoku vedle hvězdné posily Ryana a nového vůdce Spezzy, kterému nabil na gól proti Maple Leafs. Proti nedůsledným Králům by mohl sám rozvlnit síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - LAn-Ott: Michálek M. ano 3.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip