LA Kings – NY Rangers: s góly opět budou šetřit

7.6.201

Úvodní duel finálové série NHL nabídl dramatickou podívanou s vítězným rozuzlením pro Los Angeles až v prodloužení. Ovšem gólů jako tradičně v soubojích Kings s Rangers mnoho nepadlo. A bude to platit i ve druhém mači.

Vedli v Los Angeles 2:0 už po 15 minutách, ale nakonec si nechali nadějně rozehraný zápas „ukrást“ v prodloužení, když jim rozhodující gól vstřelil v 65. minutě Justin Williams. S tímto vědomím přistoupí Rangers ke druhému utkání v Kalifornii ještě zodpovědněji, neboť obracet proti zarputilým Kings zápasový stav 0:2 by byl hodně složitý úkol. Králové dokázali otočit už počtvrté v letošním play off duel, ve kterém prohrávali o dvě branky, a jsou tak psychicky na koni. V této sezoně se oba týmy utkaly včetně play off čtyřikrát a pouze jednou padlo v normální hrací době pět gólů. Tato statistika a vynikající gólmani Quick (LA) – Lundqvist (NY) vybízejí vsadit opět na malou gólovou úrodu.