Články

La Coruňa – Vallecano: k vidění bude dostatek gólů
article image

31.1.2016

Odešla jim forma, padají tabulkou La Ligy a potřebují uspět. Fotbalisté La Coruni k tomu mají ideální příležitost proti nevýraznému Vallecanu. Při potížích obou týmů s defenzívou padne dost gólů.

Skvěle rozjeli sezónu, ovšem teď jako když utne. Fotbalisté Deportiva od poloviny prosince nevyhráli, z posledních pěti zápasů uhráli jen tři bodíky a v tabulce padli na devátou příčku. Problém je zejména ofenzíva, tři vstřelené góly za toto období je bída. Naopak borci Vallecana se probrali, v novém roce mají bilanci 1-2-1 a prchají ze sestupových příček. I oni potřebují každý bodík jako sůl a spíše než na propustnou defenzívu budou spoléhat na útok – vždyť v tomto kalendářním roce si drží průměr dva vstřelené góly na zápas.

V posledních třech vzájemných duelech obou soupeřů padlo 11 gólů, podzimní duel ve Vallecanu domácí prohráli 1:3, když všechny góly padly za hodinu. I tentokrát by o branky neměla být nouze. A hosté se budou modlit, aby se zase něco nezvrtlo a nedostali desítku jako na Realu...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - La Coruňa - Vallecano 2,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip