Články

La Coruňa – Elche: gólově hubený zápas outsiderů
article image

14.12.2014

Bitva dvou posledních celků La Ligy! Fotbalisté La Coruni mají o 5 gólů lepší skóre, ale s formou jsou na tom stejně mizerně jako jejich soupeř. Vzájemný duel bude velkou přetahovanou s minimem příležitostí a tím i gólů.

Fotbalisté Elche postoupili mezi španělskou smetánku předloni, La Coruňa je následovala o rok později. Nyní si to vůbec poprvé rozdají v La Lize, ovšem v situaci, ve které se ani jeden z nich nechtěl ocitnout. Ve 14 zápasech uhráli 10 bodů, což je posílá na samotné dno tabulky. Ovšem při vyrovnanosti soutěže stačí jediná výhra a následuje skok klidně přes čtyři protivníky. Borci domácího Deportiva čekají na výhru už šest zápasů, během nichž získali tři body, jejich soupeř nevyhrál ve čtyřech duelech za sebou. Když se oba týmy naposledy potkaly před třemi roky ve druhé lize, pokaždé to byla gólová divočina. Elche doma vyhrálo 3:2, v jarní odvetě se pak radovala La Coruňa 4:3. Tentokrát ale nic podobného nečekejte! Oba celky mají obrovské problémy v ofenzívě, taková La Coruňa za posledních šest zápasů vstřelila jediný gól, na druhou stranu její obrana inkasovala pouze pětkrát. I tentokrát to bude brankově hodně chudičký zápas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - La Coruňa - Elche 2,5 - 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip