Články

L. Mayer – M. Južný: velká bitva o čtvrtfinále
article image

8.7.2014

Jako druhý nejvýše nasazený vstoupí ruský tenista Michail Južný do turnaje ve Stuttgartu až ve druhém kole, v němž narazí na nebezpečného Argentince Leonardo Mayera. A Jihoameričan mu postup rozhodně nedá zadarmo!

Argentinec už na rozdíl od svého ruského soupeře ve Stuttgartu zahájil, ovšem na postup přes domácího kvalifikanta Berrera, jenž je až 127. hráčem světového žebříčku, se pořádně nadřel a zvítězil až v třísetové bitvě 2:6, 6:3, 7:6. Nenavázal tak na solidní výkony z Wimbledonu, kde na nepříliš oblíbené trávě zdolal Seppiho, Baghdatise a Kuzněcova a došel až do osmifinále, v němž nestačil na rozjetého Bulhara Dimitrova. Rus Južný je známý svou náladovostí, umí zápas odchodit, ale také dokáže zdolat favority. Naposledy na Wimbledonu ukázal svou horší tvář – v prvním kole sice přehrál domácího Warda, následně ale ve čtyřech setech vypadl s Jimmy Wangem (147. na žebříčku ATP). Ještě předtím na podnicích v Halle a na Roland Garros vyhrál dohromady jenom jeden zápas, herně tedy neprožívá příliš povedené období. S Mayerem má vyrovnanou bilanci 1:1, jejich duel ve Stuttgartu by mohl nabídnout velkou bitvu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Mayer L. - Youzhny M. 22,5 + 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip