Články

Kyrgios N. – Štěpánek R.: znovu dlouhá a vyrovnaná bitva
article image

4.10.2016

Letos získal své první dva tituly na ATP Tour, stále šplhá nahoru. Australský tenisový rebel Nick Kyrgios to ale bude mít proti Radku Štěpánkovi zase hodně těžké a čeká ho dlouhá bitva.

Český veterán se umí dostat pod kůži komukoli včetně tenisového krále Djokoviče. Jeho pestrý variabilní tenis platí hlavně na mladé bijce, kteří se ještě nechají jeho triky rozhodit. A u psychicky labilního Kyrgiose to platí také. Dvakrát proti Štěpánkovi nastoupil, pokaždé na grandslamu, a dvakrát z toho byly velké bitvy. Před třemi roky na French Open vyhrál Australan po třech tie-breacích, letos ve Wimbledonu ve čtyřech setech. „Radek je hodně nepříjemný protivník. Až skončí s tenisem, možná bych ho mohl mít jako trenéra, už mi párkrát radil,“ prozradil Kyrgios. Teď se ale v Tokiu postaví zase proti sobě. Český hráč zvládl před turnajem další kvalifikaci, je nabuzený. Australanovy výkony nejsou tak přesvědčivé a neměl by to být z jeho strany žádný splachovák. Naopak to vypadá na další dlouhou přetahovanou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. hráč - počet gamů - Kyrgios N. - Štěpánek R. 12,5 + 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip