Články

Kyrgios N. – Štěpánek R.: první set pro českého veterána
article image

27.6.2016

Rozdíl 16 let v rodném listě a více než 100 míst na světovém žebříčku? Pro českého tenisového veterána Radka Štěpánka žádný problém! Na úvod Wimbledonu Australana Kyrgiose pěkně prožene.

Od pořadatelů dostal divokou kartu a nemusel se tak rvát v kvalifikaci, čímž pošetřil spoustu sil. „Moc si toho vážím,“ přiznal Štěpánek a nenadával, když mu vzápětí los postavil do cesty nasazenou patnáctku. „Samozřejmě bych si dovedl představit i lepší los, ale to je grandslam, a tak si nemám co vybírat,“ mávl rukou. Nick Kyrgios je se svým ranařským stylem jako stvořený pro hru na trávě a pokud by dokázal ukočírovat psychiku, patřil by dokonce mezi černé koně turnaje. „Tráva je jeho silný povrch, určitě si bude pomáhat tvrdým servisem. Na to se musím připravit,“ plánoval český borec. Jenže pro protivníky je i jeho jméno na druhé straně kurtu pořádným strašákem! Naposledy se o tom při French Open přesvědčil pozdější finalista Brit Murray, jenž v prvním kole musel duel otáčet ze stavu 0:2 na sety a od porážky nebyl daleko. „Radek je zkušený, jeho styl nepříjemný. Je strašně těžké proti němu hrát,“ přiznal Kyrgios, jenž jediný vzájemný souboj před třemi lety na pařížské antuce po třech tie-breacích vyhrál. Ani teď se nečeká jasná záležitost a dá se očekávat, že favoritovi minimálně nějakou chvíli potrvá, než si přivykne na Čechova kouzla. Proč si tedy nevsadit na první set pro Štěpánka?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Kyrgios N. - Štěpánek R. 2 3.32

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip