Články

Kyrgios N. - Berdych T.: Čecha čeká dlouhá bitva
article image

21.1.201

Pořádně těžký test čeká na českého tenistu už ve 3. kole grandslamové Austrálie. Domácího miláčka totiž fanoušci poženou dopředu a jeho sebevědomí bude létat. K vidění nejspíš bude dlouhý mač.

Dvě kola zvládl s naprostým přehledem, Indovi a Bosňanovi nedal žádnou šanci. Aby ne, Berdychovi to v Melbourne náramně sedí, v předchozích dvou letech se tady dostal až do semifinále. Jenže teď už ve 3. kole potkává australského rebela Kyrgiose, který nejenže dostává pokuty za své vulgarity, ale náramně dobře se umí ohánět raketou. „Je to mladý kluk, který se dere nahoru, velké zápasy si užívá. Na třetí kolo je to hodně těžký protivník,“ uznal český borec.

Australský ranař si doma loni zahrál čtvrtfinále a letos je připravený ještě na větší průlom. Pokud je v laufu a daří se mu dělový servis, dokáže zničit kohokoli. Ti dva se spolu ještě neutkali, bude to jejich premiéra. Také Kyrgios je zatím na turnaji naprosto suverénní a neztratil ani set. Dá se očekávat divoká přestřelka, ve které prim budou hrát raketové servisy. Fanoušci se mohou jistě těšit na vyrovnaný zápas, chybět by neměly tie-breaky. Za této konstelace se nezdá, že by jeden z hráčů toho druhého sfoukl ve třech setech – spíš to bude přetahovaná se spoustou gamů, která může dopadnout jakkoli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Kyrgios N. - Berdych T. 42,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip