Články

Kvitová P. – Záhlavová-Strýcová B.: favoritka ztratí set
article image

1.7.201

České derby ve čtvrtfinále tenisového Wimbledonu má jasnou favoritku. Petra Kvitová oprášila formu, která ji před třemi roky dovedla k titulu. Barbora Záhlavová-Strýcová ale trávu také miluje a krajanku potrápí – vyhraje set.

Velká česká jízda! Přesně tak vypadá ženská dvouhra na nejslavnějším tenisovém turnaji světa. Vždyť mezi osmičku nejlepších se dostaly hned tři Češky, všechny tři jsou navíc v dolní polovině pavouka. Šance, že se jedna z tria Šafářová, Kvitová a Záhlavová-Strýcová objeví ve finále, je poměrně dost velká! Dokázat by to měla právě Kvitová. Šestá hráčka světa totiž letos zase exceluje, zničila i nebezpečnou Venus Williams a její rány jsou opět proklatě jedovaté. Jenže pozor, proti ní si teď stoupne „divá Bára“! Ta letos zatím obdivuhodně ukočírovala své emoce a na cestě do čtvrtfinále ještě neztratila set. Přitom zničila světovou dvojku Li Na i někdejší tenisovou královnu Wozniacki! Může zaskočit i slavnou krajanku? Se svým útočným stylem šanci určitě má. Je bojovnice, která se nerozklepe ani na posvátném centrkurtu – naopak atmosféru velkých arén si užívá. S Kvitovou má bilanci 1:3, nicméně svými nepříjemnými čopovanými údery a přechodem na síť otupí její největší zbraně. Favoritka bude muset k postupu do semifinále odehrát tři sety.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Kvitová P. - Záhlavová Strýcová B. 2:1 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip