Články

Kvitová P. – Svitolina E.: Češka zase neztratí ani set
article image

1.9.2016

Naposledy ji potupně seřezala na olympiádě, co nachystá Petra Kvitová Ukrajince Elině Svitolině ve 3. kole US Open? Češka je favoritkou a znovu nedá soupeřce žádnou šanci.

Na světovém žebříčku je dělí pouhé tři příčky, přesto je favoritka duelu jednoznačná. Kvitová v posledních týdnech znovu získává pohodu, zvládá psychicky náročně chvilky a hlavně si na soupeřku věří. Porazila ji třikrát v řadě, naposledy v Riu ji dokonce deklasovala 6:2, 6:0. „Cítím se na kurtu dobře, uklidňuje mě, že mám z poslední doby v kapse několik cenných výher,“ přiznala po další dvousetové výhře na US Open. Zato Svitolina v New Yorku musela hrát pokaždé na tři sety a její forma je hodně proměnlivá. Když se do toho přidá lehký psychický blok v hlavě, který si už u české hráčky dozajista vybudovala, vypadá to na pohodovou výhru dvojnásobné wimbledonské šampiónky a její postup do osmifinále grandslamu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Kvitová P. - Svitolina E. 2:0 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip