Články

Kvitová P. – Muguruza G.: Češka neuhraje ani set
article image

21.4.2016

V prvním zápase na antuce excelovala, ve druhém málem vyhořela. Tenistka Petra Kvitová se teď ve Stuttgartu utká se španělskou hvězdou Muguruzou a neuhraje ani set.

Zažívá zatím nepovedenou sezónu, vyměnila trenéra a doufá, že zase najede na vítěznou vlnu. Ve Stuttgartu zahájila Kvitová famózně dvěma kanáry, jenže v následujícím zápase ji stejně jako v únoru ve Fed Cupu téměř upinkala Rumunka Niculescu a favoritka musela dokonce čelit mečbolům. Teď ji čeká pořádně ostrý test! Španělka se sice také musela vypořádat s velkou herní krizí, dokonce zvažovala přerušení sezony, nicméně poslední dobou zázračně ožila. Není divu, antuka je její oblíbený povrch a znovu chytá sebevědomí. Navíc se Muguruza nemá čeho bát, protože v jediném vzájemném utkání Češku loni na Turnaji mistryň po třísetové bitvě porazila. I tentokrát by měla mít světová čtyřka navrch a fyzicky horší soupeřce na pomalém povrchu nedaruje ani set.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Kvitová P. - Muguruza G. 0:2 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip