Články

Kvitová P. – Cirstea S.: českou šampionku čeká dlouhá bitva
article image

27.6.2016

Dvakrát už na wimbledonské trávě dominovala a zvedla nad hlavu posvátný talíř, jenže teď je zrovna v útlumu. Petru Kvitovou navíc čeká nepříjemná Rumunka a bude to dlouhá bitva.

Na londýnskou trávu se vždy těší a věří, že se na ní vše v dobré obrátí. „Wimbledon na mě pokaždé dýchne něčím zvláštním, cítím se tu líp, víc si věřím. Vím, že tady můžu zahrát dobře,“ řekla Češka, jež v All England Clubu triumfovala v letech 2011 a 2014. Jenže letos je to bída, vypadla z Top 10 a ani v přípravných turnajích nepřesvědčila. Teď ji čeká nevyzpytatelná Sorana Cirstea, s níž má vždy pořádnou práci. Ve vzájemné bilanci Kvitová vede 4:2, ovšem poslední čtyři souboje byly pokaždé vypjaté tříseťáky - naposledy předloni v Madridu favoritka vyhrála 6:1, 5:7, 7:6. Cirstea se na žebříčku propadla až na konec stovky a snaží se přes kvalifikace vydrápat zase vzhůru. Díky tomu letos hraje extrémně hodně zápasů a na kontě už má 36 výher (Kvitová jen 15!). Přestože Češka zůstává favoritkou a v oblíbeném prostředí by jí neměl postup utéci, nedá se očekávat, že to v jejím podání bude nějaká velká smršť. Soupeřky se budou tahat a dost možná bude už popáté v řadě při jejich měření sil k vidění třísetový mač.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Kvitová P. - Cirstea S. 20,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip