Články

Kvitová P. – Buyukakcay C.: nebude to jasná záležitost
article image

31.8.201

Na úvod US Open se podle očekávání nadřela s Lotyškou Ostapenko, ani v dalším kole nečeká českou tenistku Petru Kvitovou snadná záležitost. S Turkyní Caglou Büyükakcay se zapotí.

Až na třetí pokus dokázala Lotyšku porazit a vyrazila za obhajobou loňského čtvrtfinále, které je jejím nejlepším výsledkem v New Yorku. „Pomohlo mi, že jsem v poslední době odehrála výborné zápasy, to mě trošku uklidňovalo,“ usmála se bronzová olympijská medailistka Kvitová. Její turecká soupeřka smetla za hodinu domácí Falconi a naznačila, že je ve výborné formě. Už se vyšvihla na 66. místo rankingu WTA, což je její kariérní maximum. Rozdíl padesáti míst na světovém žebříčku může být v tomto případě poněkud zavádějící, protože naopak česká hráčka se letos hledá a pořadím se propadá dolů. A přestože je jasnou favoritkou na postup, nezdá se být příliš pravděpodobné, že by v prvním vzájemném utkání Turkyni snadno smázla. Na výhru se bude muset nadřít.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Kvitová P. - Buyukakcay C. 18,5 + 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip