Články

Kvitová P. – Bacsinszky T.: naváže Češka na poslední uragán?
article image

1.6.201

Měla patřit mezi největší favoritky na triumf na grandslamovém French Open, jenže její výkony byly mizerné. Naposledy už ale Petra Kvitová předvedla uragán. Zopakuje ho i v osmifinále proti nebezpečné Švýcarce Timee Bacsinszky?

Kvitová

+ sebevědomí; agresivita; její forma roste

- role favoritky; pařížské kurty jí letos nesedí

 

Bacsinszky

+ vzájemná bilance; podmínky jí vyhovují

- menší agresivita; nezkušenost

 

 

První dva zápasy se neskutečně trápila proti mnohem slabším soupeřkám a koledovala si o bleskové vyřazení z antukového grandslamu. Jenže sotva Kvitovou začali všichni odepisovat, předvedla parádní koncert proti nebezpečné Rumunce Begu.

 

A teď je kdekdo zvědavý, jakou tvář ukáže česká hvězda nyní. Proti Bacsinszky to nebude mít snadné, na začátku roku s ní v Šen-čenu prohrála 4:6, 4:6. „Je nebezpečná, podmínky v Paříži její hře navíc sedí. Musím se z té porážky poučit,“ předsevzala si čtvrtá hráčka světa.

Švýcarka se vyšplhala už na 24. místo žebříčku WTA, zejména start do sezóny měla na tvrdých površích skvělý. S přechodem na antuku sice lehce povadla, ovšem v Paříži exceluje: ve třech zápasech neztratila set, průměrně na ni soupeřky uhrály pouhých 5 gamů. Na Kvitovou má apetit, jenže...

 

 Česká šampiónka je známá tím, že pokud přežije první týden grandslamů, její výkony rapidně rostou a už lepší hráčky je pak svojí agresivní hrou schopna vymazat z kurtu. Ukáže to i proti Bacsinszky a postoupí do čtvrtfinále?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Kvitová P. - Bacsinszky T. 2:0 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip