Kvitová – Konta: rozjetý vlak narazí

6.9.2015

V žebříčku je na konci stovky, ale její bilance z posledních týdnů připomíná rozjetý vlak, který nejde zastavit. Britka, 97. hráčka světa, vyhrála již šestnáct zápasů v řadě, poslední porážku utrpěla ve Wimbledonu s Ruskou Šarapovovou!

Britka překvapuje, ovšem formu má skvělou! Během léta ovládla dva turnaje ITF, v New Yorku prošla kvalifikací a v hlavní soutěži už do osmifinále. I proto by Kvitová tentokrát neměla na žebříček moc koukat, byť se zdá, že její vůbec první postup na US Open mezi posledních osm není nic nedosažitelného. Kvitová zatím působí více než jistě, neztratila ani set, i když v prvních dvou kolech šlo o soupeřky z druhé stovky. Zdá se, že po problémech už má i dost sebevědomí na to, aby zvládla i tento zápas bez ztráty setu.

Přesný výsledek - Kvitová P. - Konta J. 2:0 1.48