Články

Kvitová – Kerber: třísetová bitva pro Češku
article image

26.10.201

Vítězka Turnaje mistryň z roku 2011 Petra Kvitová zahájí letošní ročník prestižního podniku v Singapuru utkáním se sedmou hráčkou světa Angelique Kerberovou. Bilance vzájemných zápasů hraje v její prospěch, potvrdí roli favoritky?

Navzdory dlouhým zdravotním problémům s mononukleózou, které ji v letošní sezoně trápily, se česká tenistka Petra Kvitová dokázala popáté v řadě kvalifikovat na prestižní Turnaj mistryň! Loni se Češka nedokázala prokousat do vyřazovací části ze základní skupiny, v níž skončila s bilancí jedné výhry a dvou proher poslední. Nyní si chce vést o poznání lépe a s žádnou ze soupeřek z Bílé skupiny nemá negativní bilanci! Jako první vyzve Angelique Kerberovou, která letos na okruhu WTA vyhrála čtyři podniky a na Turnaji mistryň si zahraje potřetí. Němka s polskými kořeny v šesti vzájemných duelech s Kvitovou jen dvakrát vyhrála, oba triumfy nad Češkou vybojovala v roce 2012 a od té doby s ní třikrát prohrála. Ale byly to vždy vyrovnané zápasy, které se natáhly na tři sety! Kvitová se s levorukými soupeřkami nepotkává tak často a tak je pro ni styl Kerberové nepříjemný. Němka je nebezpečná od základní čáry, druhé podání je však její obrovskou slabinou a toho by měla rodačka z Fulneku využívat! Věřím, že Kvitová naváže na zatím poslední triumf nad Kerberovou z finále Fed Cupu v roce 2014 a znovu uspěje!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Kvitová P. - Kerber A. 2:1 4.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip