Články

Krpálek vyválčí medaili!
article image

10.8.201

Je jednou z nejvýraznějších postav české výpravy, při slavnostním zahájení dokonce plnil roli vlajkonoše. Zkušený judista Lukáš Krpálek také patří mezi největší tuzemské medailové naděje a v Riu fanoušky nakonec nezklame!

Už v Londýně před čtyřmi lety vstupoval do olympijského turnaje s vysokými ambicemi, které však nenaplnil. Ve druhém zápase totiž nedokázal zdolat tehdejšího mistra světa a pozdějšího zlatého olympijského medailistu Tagira Chajbulajeva z Ruska a v opravách nestačil ani na Henka Grola z Nizozemska. Z kategorie do 100 kg si tak odvezl sedmé místo, které po čtyřletém čekání zkusí vylepšit. Do Brazílie odcestoval vyspělejší a zkušenější, vždyť od té doby dvakrát ovládl mistrovství Evropy, stal se mistrem světa a dokonce se vyhříval na postu jedničky světového žebříčku v kategorii do 100 kilogramů. Jako vůbec první český judista! Los k němu však v Riu příliš přívětivý nebyl – vstoupí sice až do 2. kola soubojem s vítězem duelu mezi Afgháncem Tawfiqem Mohammadem Bachšim a Portugalcem Jorgem Fonsecou, ale pak už ho čekají jen velmi náročné výzvy. V osmifinále by totiž pravděpodobně došlo na duel s mistrem světa z roku 2009 Maximem Rakovem, kterého ale rodák z Jihlavy v posledních dvou zápasech porazil. V případném čtvrtfinále by se mu nejspíše do cesty postavil loňský mistr světa Haga, v semifinále by pak Krpálek mohl vyzvat neoblíbeného Grola, Mareta či Nikiforova… Český reprezentant se ale na vrchol sezony jistě dobře připravil, medaili si z Brazílie odveze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Celkové umístění - Krpálek L. 1-4 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip