Články

KR Reykjavik – Grasshoppers: k vidění bude dostatek gólů
article image

13.7.2016

Na Euru hráli Islanďané lépe než Švýcaři, proč by se měl třetí tým jejich ligy tedy bát čtvrtého celku švýcarské soutěže? Borci Reykjavíku a Curychu sehrají otevřený a produktivní duel.

V prvním předkole Evropské ligy fotbalisté KR zničili severoirský Glenavon po výsledcích 2:1 doma a 6:0 venku a jen tím potvrdili boom islandského fotbalu, který tak oslnil na Euru. Severští bojovníci sázejí na urputný jednoduchý fotbal plný drsných soubojů, a tak se i »Kobylky« z Curychu musejí připravit na to, že je dvojutkání evropské soutěže bude pořádně bolet. Zatímco Islanďané mají ligovou soutěž v plném proudu, Švýcaři budou trpět nerozehraností – navíc v přípravě se jim nedařilo. A přestože podle jmen mají kvalitnější mužstvo, okolnosti jejich výhody mažou. V prvním zápase se domácí poženou ke zteči. Jelikož oba celky sázejí spíše na útok a defenzívy nejsou jejich silnou zbraní, k vidění by mohl být relativně otevřený fotbal a dostatek gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - KR Reykjavik - Grasshoppers 2,5 + 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip