Články

Košice – Liberec: gólově chudičký zápas
article image

17.7.201

Hlavně opatrnost. O tom bude úvodní duel 2. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Košic a Liberce. Pikantní bitva nepřinese žádnou ofenzivní divočinu, spíše jen oťukávání a čekání na chyby. Zkrátka typický zápas s minimem gólů.

Severočechům se v  česko-slovenském souboji postaví nabuzené Košice. Duelu dvou klubů ze zemí bývalých federálních partnerů dodává ještě větší náboj fakt, že na lavičkách sedí krajané soupeřových týmů. Zatímco Košice vede Čech Radoslav Látal, Liberec zase nově slovenské duo Samuel Slovák a asistent Jozef Valachovič. Dres severočeského celku navíc obléká hned šestice slovenských hráčů, z toho tři letní posily! Kapitánem Košic je pro změnu Peter Šinglár, který v letech 2004 až 2008 hrál v Liberci... Jak to bude vypadat na hřišti? Liberec limituje fakt, že je to jeho vůbec první soutěžní duel po letní přípravě. V tomto má jeho soupeř výhodu, jenže Košicím, které se v pohárech představí po pěti letech, pro změnu start do nového ročníku nevyšel, když prohrály Superpohár i první kolo ligy. I proto se dá očekávat oboustranná opatrnost. České kluby na slovenské soupeře neumějí, z jedenácti vzájemných soubojů vyhrály jen dva a už osmkrát za sebou proti nim v normální hrací době nezvítězily. Liberečtí se možná zaměří o to více na defenzívu a moc gólů nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Košice - Liberec 2,5 - 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip